Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Луньова В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Проблеми удосконалення електричних машин і апаратів. Теорія і практика : матеріали Міжнар. симп., 26 - 28 жовт. 2011 р., Харків / ред.: В. М. Луньова, В. С. Лупіков. - Х., 2011. - 184 с. - (Вісн. Нац. техн. ун-ту "ХПІ"; N 4). - укp. - рус.

Приведены математическая модель и характеристики индукционно-динамической катапульты баллистического гравиметра. Рассмотрены вопросы моделирования работы системы регулирования напряжения силового трансформатора для повышения качества электроснабжения энергоемких производств, физического моделирования электромагнитных процессов в плоском спиральном генераторе импульсов высокого напряжения с ферримагнитным сердечником. Изложены результаты экспериментальных исследований блока компенсации переменного магнитного поля для автоматического выключателя, температурного поля частотно-управляемого асинхронного двигателя. Проанализированы особенности силовых взаимодействий в магнитопроводах электрических машин. Изучено тепловое состояние двигателя с катящимся ротором, при разной продолжительности включения.


Індекс рубрикатора НБУВ: З26 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Луньова В. А. 
Особливості та проблеми інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств України / В. А. Луньова, В. М. Онегіна // Бізнес Інформ. - 2014. - № 6. - С. 175-180. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - визначення ознак інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств та особливостей їх прояву в Україні. Систематизовано та узагальнено дослідження понять "розвиток" та "інноваційний розвиток" у сільському господарстві з метою визначення їх економічної сутності та передумов для впровадження у виробничу діяльність. На основі узагальнення визначення даних термінів розроблено авторський підхід до економічного змісту терміна та обгрунтовано ознаки інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств. Проаналізовано ключові проблеми, які стримують та перешкоджають ефективному формуванню інноваційної моделі розвитку. Продовжується процес деструкції науково-дослідного потенціалу аграрного виробництва. Цей процес має бути переломним. Лише формування організаційно-економічних механізмів, як на рівні держави, так і на рівні підприємств, які б забезпечили попит на інновації, надійне фінансування науково-дослідних розробок, тісні взаємозв'язки у ланцюгу "наука - виробництво - ринок - споживання", виступає важливою умовою переходу сільськогосподарських підприємств України на інноваційну модель розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Луньова В. А. 
Стратегії інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. А. Луньова; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків, 2015. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні основи інноваційного розвитку, уточнено поняття та класифікації інновацій, стратегій інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств. Розвинуто теоретико-методичні підходи до ідентифікації, оцінювання інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств, розробки його стратегії. Проведено аналіз змін у потенціалі інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств України в 2008 - 2013 pp., доведено зменшення його наукової складової, незначне покращення матеріально-технічної складової; протилежні тенденції у кадровій складовій, недостатність для переходу на інноваційний розвиток фінансових ресурсів. Для активізації інноваційної діяльності сільськогосподарських підприємств запропоновано формування інноваційних агропромислових кластерів, запровадження комплексів маркетингу новацій на інновацій. Розвинуто методичні засади оцінки ефективності інноваційно-інвестиційних проектів з переходу на альтернативні джерела енергозабезпечення, обгрунтування управлінських рішень з вибору типу стратегії інноваційного розвитку та пріоритетних видів інновацій та основі діагностичної матриці стану складових інноваційного потенціалу підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55 + У9(4УКР-4ХАР)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА417961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Онегіна В. М. 
Стратегії інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств : монографія / В. М. Онегіна, В. А. Луньова. - Харків : Смугаста типографія, 2016. - 254 c. - Бібліогр.: 242 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні питання змісту, сучасних ознак інноваційної діяльності та інноваційного розвитку сільськогосподарських підприємств, стратегічного управління інноваційним розвитком. Висвітлено методичні аспекти ідентифікації та оцінювання інноваційного розвитку підприємств. Проаналізовано стан і тенденції у формуванні складових інноваційного потенціалу сільськогосподарських підприємств в Україні. Обгрунтовано економічні, організаційні та інтеграційні засади утвердження їх інноваційної моделі розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55 + У9(4УКР-4ХАР)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808780 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Луньова В. А. 
Особливості розвитку маркетингу інновацій на підприємствах / В. А. Луньова, В. М. Онегіна, М. Л. Лисиченко, О. В. Панкова // Актуал. проблеми інновац. економіки. - 2017. - № 1. - С. 34-39. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто особливості маркетингу інновацій на підприємствах. Визначено, що у ринкових умовах господарювання важливим етапом інноваційного процесу стає маркетинг інновацій, як систематична діяльність всіх його суб'єктів з розробки, організації виробництва та просування на ринок нових товарів, послуг та технологій для задоволення потреб споживачів і суспільства у більш ефективний, ніж у конкурентів спосіб, на основі підвищення та реалізації інноваційного потенціалу підприємства, пошуку нових напрямків та засобів його ефективного використання з метою отримання прибутку та забезпечення умов його сталого розвитку. Саме у функціонуванні інноваційного агропромислового кластеру маркетинг інновацій має здійснюватися на трьох рівнях: на рівні наукових установ, як маркетинг новацій; на рівні сільськогосподарських підприємств, як маркетинг інноваційної сільськогосподарської продукції; на рівні державних установ, як маркетинг досягнень інноваційного аграрного кластеру, пропагування соціальної та екологічної значущості продукованих в кластері інновацій. Лише на всіх цих рівнях має сформуватися комплекс маркетингу інновацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101404 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Онегіна В. М. 
Інноваційний потенціал підприємств та державна політика / В. М. Онегіна, В. А. Луньова // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2015. - Вип. 161. - С. 50-59. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано розглядати за основні складові інноваційного потенціалу підприємств наукову, матеріально-технічну, кадрову, фінансову. Розглянуто зміни у складових інноваційного потенціалу сільськогосподарських підприємств в Україні за 2008 - 2013 рр. Доведено, що протягом цих років мала місце тенденція зменшення наукової складової, незначно поліпшилася його матеріально-технічна складова, під впливом протилежних тенденцій знаходилася кадрова складова, для нарощення якої низька оплата праці утворює певні обмеження, недостатньою для переходу на інноваційну модель розвитку була фінансова складова, та яка за умов кризи зменшуватиметься. Запропоновано заходи державної аграрної політики, які б сприяли зміцненню інноваційного потенціалу сільськогосподарських підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Луньова В. А. 
Інноваційний підхід до розвитку матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств України / В. А. Луньова, В. М. Онегіна, М. Л. Лисиченко, О. В. Панкова // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2017. - Вип. 180. - С. 319-329. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Досліджено основні теоретичні аспекти формування організаційно-економічних засад розвитку матеріально-технічної бази (МТБ) сільськогосподарських підприємств (СГП) України. Досліджено суть поняття "матеріально-технічна база сільського господарства України", теоретичні положення матеріально-технічного забезпечення як чинника впливу на ефективність її використання, запропоновано ознаки інтенсифікації аграрного виробництва на основі інновацій, узагальнено теоретико-методичні підходи до оцінки стану й ефективності системи матеріально-технічного забезпечення галузі. Запропоновано синтез класичного та інноваційного підходів до формування і використання МТБ сільськогосподарського виробництва. Визначено поелементну структуру МТБ СГП. Розглянуто наявність основних видів техніки СГП України за 2011 - 2015 рр. Надано оцінку динаміці змін парку тракторів, комбайнів та сільськогосподарської техніки до показників енергетичного забезпечення. Оцінено віковий склад техніки і вказано на негативні тенденції збільшення ступеня його фізичного і морального зносу. Запропоновано заходи державної аграрної політики, які б сприяли зміцненню інноваційного потенціалу СГП та визначено пріоритетні напрями формування структурних елементів МТБ сільського господарства на інноваційній основі. Обгрунтовано напрями інвестиційно-інноваційного розвитку МТБ сільського господарства, що у подальшому може стати основою розробки комплексних програм інвестиційно-інноваційного розвитку галузі та ефективності використання її МТБ, спрямованих на забезпечення інтенсивного типу економічного зростання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Вплив стейкхолдерів на розвиток територій : колект. монографія / В. Б. Родченко, В. П. Третяк, О. В. Портна, О. В. Васильєв, Г. М. Коломієць, Н. М. Внукова, Н. Ю. Єршова, Д. А. Терещенко, О. О. Гетьман, Г. П. Рекун, О. С. Пархоменко, М. О. Єрьоміна, А. В. Ковалевська, В. А. Луньова, К. Є. Бабенко, О. В. Меленцова, Ю. Г. Гузненков, І. Л. Дідорчук, А. О. Крамаренко, К. І. Москаленко, Н. С. Таран, Ю. І. Прус, К. О. Андреєва, М. С. Бєляй, Б. О. Кондратьєв, С. В. Зеленський, Я. Є. Нечипоренко, Сюй Вейдун, І. С. Уваров; ред.: В. П. Третяк; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. - Харків : Точка, 2020. - 415 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

В межах науково-дослідної роботи «Управління протиріччями інтересів стейкхолдерів у забезпеченні стійкого розвитку територій» системно презентовано нові результати, які стосуються актуальних проблем ідентифікації та пріоритизації інтересів стейкхолдерів у забезпеченні стійкого розвитку територій. Проведено діагностику рівня включеності стейкхолдерів у процеси просторово-економічного розвитку. Запропоновано методичний інструментарій реалізації політики згуртованості в регіонах. Сформульовано механізм взаємовідносин ключових груп стейкхолдерів, які беруть участь в здійсненні інноваційних процесів у державі. Наведено стратегічні орієнтири взаємодії стейкхолдерів задля забезпечення стійкого соціально-економічного розвитку територій. Значну увагу приділено стейкхолдерскому підходу у забезпеченні бізнес-процесів територій. Дослідження має фундаментальний характер, базується на широкому аналізі матеріалів і джерел, містить багато нових, оригінальних ідей.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)60-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848237 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Соціально-економічний розвиток України: просторовий, організаційно-адміністративний та ціннісний виміри : колект. монографія / В. В. Александров, К. О. Андрєєва, П. Д. Багмат, В. В. Белявцева, М. С. Бєляй, Л. Б. Білоус, С. В. Демченко, В. В. Дикань, В. В. Дячек, А. В. Квітка, К. В. Квітка, А. В. Ковалевська, А. О. Крамаренко, Ю. О. Лазебник, Є. Е. Лобанов, В. А. Луньова, І. О. Лях, І. Ю. Матюшенко, К. І. Москаленко, О. О. Навроцький, В. М. Онегіна, А. О. Осадча, О. С. Пархоменко, М. С. Пасмор, О. В. Портна, Ю. І. Прус, Г. П. Рекун, В. Б. Родченко, М. С. Свіденська, В. П. Третяк, Д. М. Хрипунова; ред.: В. В. Александров, В. Б. Родченко, В. П. Третяк; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. - Харків : ХНУ імені В. Н Каразіна, 2018. - 366, [1] c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Досліджено підходи до створення дослідницької інфраструктури країн - технологічних лідерів, проаналізовано досвід ЄС із розбудови інноваційної екосистеми шляхом створення спільного європейського дослідницького простору. Розкрито основні складові, що формують сучасну інвестиційну політику. Розглянуто результативні форми процесів відтворення сукупного фінансового потенціалу. Обгрунтовано значущість продуктивності праці як ключового показника економічного зростання та стабільності в економіці. Значну увагу приділено питанням створення державно-приватного партнерства та перспективам розвитку галузей соціального спрямування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859021 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського